До мирного мітингу "Марш за імпічмент" у центрі міста приєднався лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі разом із дружиною.
Колона стартувала від парку Шевченка і попрямувала до Майдану Незалежності:
“Незважаючи на те, що вони нас усіх розводили в минулі дні, сьогодні я завдяки вам вільний, і ми їм покажемо, що нас реально багато. Вони вже знають, що програли, а ми переможемо… Я чув ваші голоси з камери, куди мене закрив Порошенко. Ви мене звільнили, а я вам допоможу звільнити Україну ”, – підкреслив політик.
ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні
Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться
Виплати на дітей у березні: хто отримає 50 тисяч гривень або більше
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
Екс-президент Грузії наголосив, що він разом зі своїми соратниками має на меті виключно мирний діалог із чинною владою, і готовий досягти компромісу дипломатичним шляхом:
“Наша боротьба буде наступальної як ніколи. Щоб всі знали: ніколи Порошенко і цій групі нас і мене не зламати. Ми це показали. Ми будемо говорити з ними тільки про одне – про їх мирний відхід. Щоб уникнути кровопролиття, насильства, нещастя. Нам це не потрібно”, – підсумував Саакашвілі.
Відомо, що за попередніми підрахунками, на мітингу знаходиться понад 5 тисяч людей.
Дивіться: "Марш за імпічмент", пряма трансляція