Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія активно виступає за скорочення чисельності армії і пропонує направити більше грошей на її переозброєння.
Читайте Знай в Google News!
Про це стало відомо завдяки заяві Давида Арахамії в ефірі одного з українських телеканалів.
"Я повністю погоджуюся з такими принципами, що нам насправді потрібно хоча б вести розмову і розрахунки про можливе скорочення чисельності або збільшення бюджету, але ми розуміємо, що бюджет – це цифра, якої завжди не вистачає, вона захищена стаття для оборони, але завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, купувати нові речі, нове озброєння, нові технології, займатися вивченням і тому дійсно, якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток та інновації, то здатність нашої армії зростатиме", - сказав Арахамія.
Він додав, що збільшення боєздатності армії необхідне Україні для стримування військової агресії з боку Росії і будь-яких інших потенційних ворогів.
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим
Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен
Доплати за стаж у 2025 році: хто з пенсіонерів потрапив до "списків" на підвищення
Навесні пенсії українців перерахують: на скільки можуть збільшитись виплати
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Раніше повідомляли, Дубинський назвав Владислава Криклія кричущим проявом корупції в Кабміні.
Як повідомляв Знай.uа, дружба Арахамії з екорейдером Куфтирьовим може коштувати "Слузі народу" рейтингу.
Знай.uа писав, Євросоюз загнав у глухий кут команду Зеленського: "Наслідки для вашої країни будуть поганими".