Мер Києва Віталій Кличко заявив про готовність закрити всі школи, скасувати заходи і навіть перекрити підземку в разі поширення китайського коронавіруса у столиці. Про це він розповів в інтерв'ю BBC.
"Якщо почнеться поширення цієї хвороби, то ми готові і до такого розвитку ситуації, коли будуть заборонені всі заходи, де є скупчення людей, і ми будемо закривати школи і дитячі сади, щоб ця хвороба не поширювалася", - повідомив мер Києва.
За його словами, є велика ймовірність закриття громадського транспорту, зокрема Київського метрополітену.
"Для цього має бути дійсно великий спалах хвороби. Ви зараз говорите вже про крайні заходи - закрити метро. Я сподіваюся, що до цього не дійде, щоб ми закривали транспорт", - зазначив Кличко.
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Мобілізаційні зміни у січні: нові правила та посилення призову
Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що у Києві ввели ряд профілактичних заходів через можливе поширення коронавіруса в Україні.
Як повідомляв портал Знай.uа, у Києві триває боротьба зі стихійною торгівлею в заборонених для цього місцях.
Також портал Знай.uа писав, що Київ готується до боротьби з епідемією коронавіруса, враховуючи зафіксований випадок цього захворювання в Чернівцях.