Екс-депутат ВР і політичний експерт Тарас Чорнорвіл прокоментував інформацію, що з'явилася недавно в ЗМІ інформацію про те, що лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук знову вирішив спробувати щастя в політиці і хоче взяти участь у виборчих перегонах.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук

Так, зараз вже ходять чутки, що у артиста є офіс в Києві, до того ж, в одному бізнес-центрі з главою Кабміну Володимиром Гройсманом. Офіційно ж про своє рішення співак заявить 16 травня, повідомляє "Главред".

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук

"Я допускаю, що такий анонс Вакарчуком або його оточенням був зроблений для того, щоб стежити за нашою реакцією. І будуть вже з цього робити висновки - а чи варто йти, що на це скажуть люди і як вони на це відреагують? Але поки у нас немає гарантій, що він кудись піде", - сказав експерт, підкресливши, що похід в Раду Вакарчука можна пояснити амбіціями.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук

"Він знову хоче гострих відчуттів. Все-таки він вів громадську роботу, був на Майдані, спілкувався з людьми. А зараз подивився, що Зеленський без усього цього раптово набрав 73 відсотки, і у Славка виникла така амбітна думка - а чому не я? Втім, у мене є сумніви, що Вакарчуку буде так само цікаво, як в минулий раз. У Раді нічого не змінилося, вона діє за тими ж принципами", - сказав Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, Саакашвілі повернеться відразу ж після інавгурації Володимира Зеленського.

Як повідомляв Знай.ua, українці оцінили наміри Вакарчука йти у Раду.

Також Знай.ua писав, що українцям натякнули, хто з Вакарчуком з "Океан Ельзи" намагається потрапити у політику.