Підприємство "Укрінмаш" вже розпочало роботу над проектом, до створення центру кібербезпеки планують залучити іноземних спеціалістів.
"Україна планує залучити до роботи над центром експертів НАТО, "білих" хакерів та спеціалістів турецької компанії HAVELSAN", - повідомляє прес-служба концерну Укроборонпрому.
У "Укроборопромі" заявляють, що створенню центру також сприяють РНБО, Міністерство оборони, Служба безпеки України, Департамент кіберполіції, Українська академія кібербезпеки і центру реагування на комп'ютерні події CERT Cys.
Також консультативну допомогу нададуть "білі" хакери Dcua, які у 2016 році зайняли лідерство у рейтингу спеціалістів з кібербезпеки.
У HAVELSAN повідомили, що готові надати необхідну підтримку проекту в рамках українсько-турецького співробітництва.
Думали зекономили? Українцям виставлять комунальні платіжки за два місяці
"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", хакери маскуються під податківців заради наживи.