Правоохоронці допускають можливість провокацій під час конкурсу Євробачення-2017.
Про це повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв.
За його словами, існує така імовірність, оскільки певні сили можуть спробувати нашкодити конкурсові, з метою виставити Україну в невигідному світлі перед світовою спільнотою.
Поліцейських можуть забезпечити спеціальними жилетами, завдяки яким вони вирізнятимуться із натовпу, а службові автівки патрульних укомплектують усім необхідним, в тому числі аптечками.
Князєв запевнив, що Нацполіція готова забезпечити правопорядок під час конкурсу та зазначив, що оновлена структура вперше працюватиме на заході такого рівня.
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат
ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Ухилянтів більше не візьмуть на роботу: роботодавців змусять перевіряти
Він додав, що поліція слідкуватиме за порядком у посиленому режимі під час масових заходів у Києві, щоб містяни та гості столиці могли повною мірою насолодитися як самим конкурсом, так і перебуванням в Україні.
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", після теракту у пітерському метро, у київській підземці посилили заходи безпеки до 15 травня.