Організатори "Євробачення-2017" визначилися із костюмами для ведучих пісенного конкурсу – створити їх доручили чотирьом українським дизайнерам.

Про це повідомляє "Укрінформ".

За словами шоу-продюсера Стюарта Барлоу, шити одяг будуть дизайнери LUVI, Indposhiv, Lake Studio і Burenina, адже саме вони перемогли у конкурсі брендів.

Він наголосив, що вбрання не тільки буде відповідати всіх нормам телебачення, а й буде відображати образ кожного ведучого індивідуально.

Самі дизайнери запевняють, що керуватимуться виключно емоційним сприйняттям, адже одяг повинен мати гарний вигляд та подобатися глядачам, але й при цьому не бути банальним.

Популярні новини зараз

Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери

Графіки відключення світла можуть скасувати

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні

Показати ще

Наприклад, образи Олександра Скічка та Володимира Остапчука вже підібрали: кілька костюмів, ескізи яких створені за контрастним принципом і будуть "переливатися світлом".

Загалом у всіх костюмах втілять дві техніки – традиційну українську та сучасну.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що незабаром розпочнеться новий етап продажу квитків на "Євробачення-2017".