Росія активно готує саботаж проведення "Євробачення" в Україні, адже успішний Київ розвіє трирічну кремлівську пропаганду про нацистів та бандерівців.
"Росія отримала шанс мирним шляхом урегулювати ситуацію, відправивши на пісенний конкурс виконавців не із "русского міра", - пише на своїй сторінці у Facebook історик Сергій Климовський.
Виступ Макаревича чи Пугачової на "Євробаченні" у Києві згладили б ситуацію та показали бажання Кремля вирішити конфлікт.
Проте трансляція успішної столиці України аж ніяк не входить у путінські плани.
Три роки російські ЗМІ показували, як бандерівці прямо на вулицях проводять екзамени української мови, а тих хто не здав, публічно вішають.
На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом"
Мораторій не рятує: українці стрімко накопичують борги за комуналку
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Зйомка цивілізованого життя в Україні, успішного конкурсу та щасливих українців, навіть, у найтовстолобіших "русскіх" викличе сумніви про правдивість пропаганди.
Зараз Кремль активно підриває ситуацію в Україні численними провокаціями та терактами, завдання - зірвати провдення "Євробачення".
Ще один доказ задуму є висунення кандидатури Самойлової, що являється ідеальним гвинтиком системи.
Виконавиця співає у інвалідному кріслі, ще й активно підтримує анексію Криму.
Заборона росіянці співати у Києві дала Кремлю ще один привід показати погану Україні, що принижує інвалідів.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", депутати знайшли російський слід у вибухах під Харковом.