В окупованому Сімферополі встановили новорічну ялинку.
Як повідомив на своїй сторінці в Facebook член Меджлісу Ескендер Барієв, необхідно пройти через металошукач, щоб підійти до новорічній красуні.
Це стосується всіх без винятку, навіть дітей. Кримчанин згадав добрі часи, коли в "українському Криму" не було таких порядків.
"Судячи з цих фотографій, роль дідів морозів і снігуроньок виконують "зелені чоловічки" біля зеленої ялинки", - пише він.
Пост викликав бурхливу реакцію серед користувачів соціальних мереж.
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
"Швидше червоні чоловічки", - пише Елшад Абдулаєв.
"У Криму в останні 23 роки не було такого, ось нам і незвично, а те, що в Росії це норма - вже ясно", - відповідає Leylya Yashlavskaya.
"Ескендер, хочеш вір, хочеш ні, але через металошукач щодня ходять мої діти в школу, я кожен день на роботу теж ходжу через металошукач, а так само розстібаю верхній одяг, щоб засвідчити вахтера, що на мені немає пояса шахіда ... смішно", - коментує Еміль Аблякімов.
Читайте також: У райцентрі Буковини згоріла новорічна ялинка
Нагадаємо, що минулого тижня в Керчі відкрили ринок продажів ялинок. Кримчани відзначили високі ціни на новорічні красуні.