Співробітники Селидівського відділення поліції виявили небезпечний "скарб", який був заритий неподалік від автобусної зупинки між містом Гірник та селом Курахівка.

Про це йдеться на сайті МВС.

У мішку знаходилися два гранатомети РПГ-22 і РПГ-26, п'ять бойових гранат, а також більше тисячі патронів калібру 5,45 мм.

Правоохоронці вилучили знахідку. Наразі проводяться заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження власника боєприпасів.

Як стало відомо, в ході оперативних заходів міліція отримала інформацію про те, що 45-річний житель міста Гірник зробив "схрон" зброї та боєприпасів. У 2014 році він вступив до лав бойовиків і мав постачати зброю і боєприпаси на блок-пост у селищі Карлівка. Частину з них чоловік сховав у схроні поблизу дороги між містом Гірник та селом Курахівка.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Показати ще

Читайте також: Cховище з протитанковими мінами знайшли на Донеччині

Відносно господаря "схрону", який наразі знаходиться в розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях, відкрито кримінальну справу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.