Бригади херсонських магістральних мереж ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго", незважаючи на негоду, відновили одну з електроопор ПЛ 220 кВ Каховська – Титан.
Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".
Зазначається, що ремонтна бригада демонтувала пошкоджену залізобетонну опору. Після цього на її місце встановили нову, а також вирівняли та закріпили проміжні опори, сусідні від зруйнованої.
"Наразі уточнюється план та обсяг робіт на завтрашній день. Роботи на об'єкті координує головний інженер Херсонських МЕМ Леонід Борисович Шевченко", - розповіли на підприємстві.
Читайте також: Кабмін перегляне угоду про постачання електроенергії в Крим
Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Нагадаємо, пізно увечері 21 листопада стався вибух електроопор неподалік від Чаплинки. Руйнування опори призвели до енергетичного колапсу в окупованому Росією Криму. Активісти заявили про блокаду зруйнованих електроопор і сказали, що не пускатимуть ремонтників для відновлення електропостачання на територію півострова.
В результаті відбулись сутички між активістами та правоохоронцями, які намагалися прокласти собі шлях до електроопор. Згодом сторонам вдалося домовитись і вони відійшли від електроопор.