Пропуск людей та автомобілів на пунктах "Зайцеве" та "Новотроїцьке" зупинили через провокативні обстріли з боку терористів.
Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби
Вчора бойовики з окупованих територій у бік блокпосту "Майорське" здійснили провокативні постріли із мінометів та стрілецької зброї. Біля пункту "Новотроїцьке" зафіксували мінометний вибух.
Перекриття пунктів "Зайцеве" та "Новотроїцьке" стало причиною черг та збільшило час очікування під час перетину лінії розмежування.
Сьогодні вранці на пунктах "Зайцеве" та "Георгіївка" близько 580 та 100 автомобілів чекали на оформлення виїзду на окуповані території, а на в'їзд в чергах чекали 500 та 100 транспортних засобів відповідно.
Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів
Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це
Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні
Читайте також: Троє українських воїнів були поранені в АТО протягом доби
Менші черги спостерігаються на пункті пропуску "Новотроїцьке" та "Гнутове". Тут на контроль чекають 220 та 30 транспортних засобів на виїзд, а 200 і 70 на в'їзд відповідно.
У прикордонному відомстві розповіли, що 20 листопада помер чоловік, коли йшов з боку окупованих територій до пропускного пункту. Йому раптово стало зле.