Вчора, 8 листопада в Києві, на ескалаторі станції метро "Хрещатик" дитина 2011 року народження отримала травму.
Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".
Як з'ясувалося, дитина засунула руку між балюстрадою і ескалатором, в результаті чого йому здерло шкіру на пальцях. Травмованого малюка забрали медики "швидкої допомоги".
У прес-службі уточнили що, це вже 12-й випадок з початку року.
Співробітники метрополітену наполегливо просять дорослих уважно стежити за своїми дітьми, особливо на ескалаторі.
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
"Діти такого віку дуже непосидючі, і ризик нещасного випадку з ними дуже високий", - підкреслили у Київському метрополітені.
Читайте також: З київської маршрутки випала жінка
Нагадаємо, впродовж вихідних дві людини отримали травми, впавши на рейки метро в Києві. А минулого тижня, 86-річний чоловік кинувся під потяг у метрополітені, покінчивши життя самогубством.