Миколаєвська міліція вимагає демонтувати політичну реклами, де використовується символіка нової патрульної поліції.
Про це розповіли у прес-службі Управління МВС України в Миколаївській області.
"Зокрема в Миколаєві з'явилися білборди, на яких політична партія "Блок Петра Порошенка", повідомляючи про свою діяльність, використовувала зображення патрульного поліцейського", - розповіли правоохоронці.
Читайте також: У Вінниці розпочався другий етап відбору кандидатів у нову поліцію (фото,відео)
З метою "недопущення формування у населення думки про можливу єдність правоохоронців із будь-якими політичними рухами", міліціонери Миколаєва звернулося до обласної держадміністрації, до власника конструкцій білбордів та направили запит в офіс партії, що використала в своїй агітації символіку нової поліції.
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
У політпартії вирішили не використовувати зазначені агітаційні плакати і демонтувати їх.
Нагадаємо, раніше керівник Одеської обласної міліції Гіоргі Лорткіпанідзе пообіцяв, що політична реклама з символікою нової поліції буде демонтована в регіоні.