Правоохоронці зупинили групу зловмисників, які постачали зброю та боєприпаси з району проведення Антитерористичної операції.

Про це пише УНН.

"П'ятеро буковинців скуповували у демобілізованих осіб засоби ураження з району проведення АТО. Потім зброя потрапляла в руки кримінальних елементів", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ заблокувала канал перепродажу зброї із зони АТО (фото)

Правоохоронці затримали правопорушників "на гарячому" - прямо під час реалізації чергової партії зброї.

Популярні новини зараз

Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати

Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

Показати ще

Під час обшуків у зловмисників вилучили два автомати - АКС і АК чеського виробництва, сім гранат Ф-1 і РГД-5, більше двох тисяч набоїв різного калібру.

За фактом порушили кримінальне виробництво за статтями "викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем" та "незаконне поводження зі зброєю" Кримінального кодексу.

Слідчі дії тривають.