У Житомирській області шахраї від імені голови облдержадміністрації Сергія Машковського просять гроші нібито на допомогу дітям та учасникам АТО.
Про це повідомляє "УНІАН".
Невідомі, за словами Машклвського, представляються його помічниками та просять у підприємців гроші нібито на благодійні цілі. Натомість гарантую нагородити їх подякою або грамотою від керівництва області.
Він наголосив, що нікого не уповноважував від свого імені збирати будь-які кошти і закликав жителів області, у разі подібних звернень, повідомляти про них у правоохоронців.
Читайте також: У Харкові затримали підпільного валютника
ПриватБанк знизив тарифи й анонсував виплати: кому на картку "капнуть" гроші
Мобілізацію можуть скасувати частково або повністю: коли ТЦК підуть з вулиць
Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Псевдо-волонтер вже зверталася до керівництва житомирського ТРЦ "Глобал" з проханням перерахувати благодійну допомогу на рахунок нібито якогось фонду.
Голова облдержадміністрації звернувся до правоохоронців з проханням негайно вжити заходів за фактами фінансових махінацій.
Також, за даними Житомирського обласного територіального управління Держгірпромнагляду, невідомі зловмисники телефонують підприємцям і вимагають сплатити на банківський рахунок пожертвування для учасників АТО.