Склад Нацарміі РМ разом з військовослужбовцями з інших країн розпочали виконання місій в рамках активної фази багатонаціональних навчань Sea Breeze 2015, які проводяться в Україні.

Навчання відбудуться з 30 серпня по 12 вересня, повідомляє Point.md.

У них беруть участь солдати і офіцери з 14 країн. Командувач молдавського контингенту майор Іон Козма зазначив, що з 8 по 11 вересня розвідрота 22-го миротворчого батальйону буде знаходитися на одному з островів, де буде відпрацьовувати на місцевості розвідувальні дії з виявлення супротивника.

Згідно прес-релізу Міністерства оборони, українські та американські колеги допомогли молдавським військовослужбовцям в освоєнні необхідних навичок при вантажі необхідної техніки на корабель і її розвантаженні, а також з надання першої медичної допомоги на полі бою в сучасних умовах.

Читайте також: Молдова розірвала відносини з російським військовим аташе

Популярні новини зараз

Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список

Кредити, борги з комуналки та робота у "темну": пенсіонерам зібралися урізати виплати

Гороскоп на жовтень-2023 для всіх знаків Зодіаку: повний крах Левів, неймовірна удача Водоліїв та метушня Овнів

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Республіку Молдова на навчаннях Sea Breeze 2015 представляють 102 військовослужбовців та 17 одиниць техніки з оснащення Національної Армії.