Сьогодні в Україну з робочим візитом прибув міністр торгівлі США Пенні Прітцкер.

Як повідомляє УНН, президент Петро Порошенко провів з нею зустріч. Він розказав про співпрацю відомств двох країни.

Глава держави наголосив, що незважаючи на те, що Штати допомагають Україні у реформуванні сфер суспільного життя, все таки варто покращити співпрацю між країнами.

Проте, наголосив президент, радники США працюють на усіх напрямках реформування в Україні.

Порошенко відзначив роль американських експертів у розробці антикорупційних законопроектів та у формування сприятливого клімату в українській економіці для залучення міжнародних інвестицій.

Популярні новини зараз

Гороскоп на неділю 18 січня: тривога Тельців, увага Левів та випробування Скорпіонів

Навчання влітку та скасування дистанційки: в Україні готують шкільний "переворот"

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам

Показати ще

Також американські радники допомагають розбудовувати судову систему. Незважаючи на те, що глава Кабінету міністрів Арсеній Яценюк повідомив про те, що Венеціанська комісія узгодила звільнення усіх суддів, глава держави заперечив це.

Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер повідомила, що США дадуть Україні один мільярд доларів у листопаді.

Читайте також: Міністр торгівлі США заявила про нову фінансову допомогу для України

Нагадаємо, що у листопаді в Україну приїдуть американська контрбатарейні радари.