У ще одному чвертьфінальному поєдинку мюнхенська Баварія приймала Реал Мадрид. Перед матчем головні тренери обох команди зазначили, що добре знають один одного, проте гратимуть на перемогу.

Нагадаємо, що Карло Анчелотті тренував Реал впродовж двох років та здобув кубок Ліги Чемпіонів у сезоні 2013/14.

Матч почався під диктовку господарів. Вже на 25-й хвилині після подачі кутового Артуро Відаль головою, немов відбійним молотком, вколотив м’яч в сітку воріт.

В кінцівці першого тайму все той же Відаль мав всі шанси аби подвоїти рахунок. Проте схибив з 11-метрової позначки. До речі, пенальті поставлений арбітром доволі сумнівний, адже на повторі було видно, що м’яч влучив в плече Карвахалю, а не в руку.

Другий тайм був повністю за гостями. На 47-й хвилині Роналду після прострілу все того ж Карвахалю зловив на протиході голкіпера Баварії Мануеля Ноєра – 1:1.