Екологи протестують проти імовірного дозволу керівництву Бахчисарая скидати сміття на полігоні твердих побутових відходів в Інкермані з боку уряду Севастополя.

Про це повідомляє видання "Крим. Реалії".

"Ми вже неодноразово публічно заявляли про те, що инкерманский полігон твердих побутових відходів існує нелегально, оскільки так і не був введений в експлуатацію згідно з нормами чинного законодавства. Отже, вивіз сміття на цей полігон з регіонів Криму є абсолютно неприйнятним", -заявила голова Громадської екологічної ради Маргарита Литвиненко.

Читайте також: Рідкісних птахів і тварин Коктебеля можуть знищити

Вона підкреслила, що конкретну форму протесту місцеві активісти ще не обговорили, оскільки місцевий уряд не дав ані позитивної, ані негативної відповіді на ініціативу бахчисарайських активістів.

Популярні новини зараз

Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні

Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"

Показати ще

"Ми не говорили про конкретні форми протесту, але те, що цей протест буде - в цьому я можу бути впевнена", - підсумувала вона.

Декількома днями раніше голова бахчисарайської адміністрації Володимир Верховод заявив, що в даний момент йдуть переговори про вивезення побутових відходів з Бахчисарая на відповідний полігон твердих побутових відходів у Севастополі.