В результаті бойових зіткнень силовиків АТО і сепаратистів біля аеропорту Донецька ватажок підрозділу Сомалі Михайло Толстих, більш відомий як Гіві, отримав важке поранення.

Про це повідомляють Подробности.

"Гіві поранений, це вже 100%. З ним також поранено ще 15 осіб, всі - важко. Обіцяють помститися", - повідомила журналіст програми з місця подій.

Читайте також: Американського сенатора запропонували відправити до Гіві й Мотороли

Раніше про поранення ватажка банди Сомалі і смерті його зама "Жаху" повідомляли в соціальних мережах.

Популярні новини зараз

"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні

Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла

Показати ще

"Гіві 300-й. Слава Героям! ДУК ОТГ Семена і 93 бригада відпрацювали на ура! Є надія що ця собака скоро зустрінеться з "Жахом" на тому світі", - написав користувач Facebook Василь Андрєєв.

У "ДНР" інформацію не коментують.

За даними ЗМІ, в неділю під Донецьком почався важкий бій, в результаті якого снаряд української армії потрапив у штаб сепаратистів.

В січні 2015 року в мережі з'явилося відео, на якому польовий командир сепаратистів Гіві знущається знущається над "кіборгами", що потрапили в полон в донецькому аеропорту.