На Кременчуцькому нафтопереробному заводі стався вибух. Загинула одна людина. Про це повідомили в головному управлінні з надзвичайних ситуацій в Полтавській області.

Слідчо-оперативна група попередньо з'ясувала, що під час зварювальних робіт вибухнули пари газу в порожньому резервуарі. Внаслідок вибуху загинув 48-річний місцевий житель, працівник підприємства, який здійснював зварювальні ремонтні роботи.

На місці події працюють піротехніки.Також виїжджали пожежники, проте до роботи не залучалися, адже горіння не було.

У МВС заявили, що загрози подальших вибухів, пожеж або нанесення шкоди навколишньому середовищу немає.

Читайте також: У Василькові пожежу гасять 186 рятувальників і 40 машин

Популярні новини зараз

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Прокуратура Кременчука почала кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).