Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуация не поспішають гасити пожежу на нафтобазі "БРСМ-нафта" під Васильковом на Київщині. Про це журналістам ТСН заявив глава Микола Чечоткін.
"Охолодження резервуарів зараз не здійснюють, бо там дуже висока температура й існує небезпека повторного вибуху", - підкреслив він.
Він додав, що пожежники почнуть гасити полум'я в резервуарі за допомогою пінної атаки і вже підготували необхідну для цього техніку.
"Як тільки буде можливість, ми відразу почнемо гасіння шляхом проведення пінної атаки. Техніки тут достатньо. Зараз тут 180 людей особового складу, 40 одиниць техніки. Машини заповнені піною повністю. Підготовлено вісім автомобілів, які будуть залучені до проведення пінної атаки" , - зазначив Чечоткін.
Також він уточнив, що речовина не потрапила в озеро.
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію
Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Матеріал по темі: Під Києвом відновився пожежа: горить ще одна цистерна
Нагадаємо, що сьогодні заходів Василькова Сергій Садов повідомив, що дим від пожежі на двох цистернах нафтобази йде в бік Києва.