У міжнародному пункті пропуску "Бачівськ" Сумської митниці співробітники Служби безпеки вилучили російські газети з публікаціями сепаратистського змісту.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Газети перевозили в автомобілі, який прямував з Росії. Оглянувши його, правоохоронці виявили майже 300 примірників газет "Советская Россия", "Завтра" та "Правда". Це були друковані видання ЦК комуністичної партії та московського міського комітету компартії Росії.

У СБУ повідомили, що іноземна преса містила матеріали антиукраїнського характеру, які підтримують агресію проти України, відокремлення та злочини терористів на окупованих територіях.

За кермом автомобіля був 44-річний іноземець. Він розповів правоохоронцям, що віз сепаратистські газети із Росії з території Підмосков'я.

Популярні новини зараз

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще

Щодо нього ініціювали процедуру заборони в'їзду на територію України.