Майже 14 кілометрів лінії фронту неподалік від Маріуполя незахищені, через "дірку" в обороні досі вільно просуваються ворожі диверсійні групи. Єдину захисну споруду збудував приватний бізнесмен за власні кошті.

"Він взяв плани форту у військових та за 7 днів збудував його. Але він закриває лише 4 кілометра фронту", - заявив депутат фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв.

Група депутатів щойно повернулася з Маріуполя, де перевіряли ситуацію із будівництвом обороних споруд навколо міста. Вони заявили, що держава самоусунулася від своїх обов'язків, обороною міста займаються переважно волонтери та місцеві бізнесмени.

"Ми неодноразово зверталися до президента, в тому числі письмово, з приводу жахливої ситуації із оборонними спорудженням навколо Маріуполя. Кожен мешканець міста знає про "дірку" в обороні. Через неї на нашу територію йдуть групи бойовиків, які обстрілюють наших бійців з тилу", - сказав Соболєв.

Депутати вимагають від Порошенка зміни керівника Генштабу, який, на їх думку, винен у провалі під Іловайськом. Крім того, у Штабі командування досі немає Центру стратегічного аналізу.

Популярні новини зараз

Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно

У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія

Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

Показати ще

Оборону Маріуполя тримають переважно бійці добровольчих батальйонів "Азов" і "Донбас". Проте, бійцям із іноземним громадянством досі не дають ніяких документів в Україні.

"Є люди, які воюють на фронті майже рік. Законодавство вимагає, щоб вони виїхали в Росію і отримали там довідку про відмову від російського громадянства. Люди, які воювали поруч із мною, мають повертатися у лапи ФСБ?" - дивується комбат "Донбасу" Павло Кишкар.