У зв'язку з невідповідністю санітарно-мікробіологічним нормам санепідемслужба не рекомендує купатися на трьох одеських пляжах "Ланжерон", "Курортний" і "Золотий берег". Про це розповіла начальник управління організації держсанепіднагляду в Одеській області Лідія Степанова, повідомляє УНН.
За її словами, в Одеській області підвищився рівень захворювання на гострі кишкові інфекції.
Читайте також: Українців чекає тиждень сильної спеки
"У зв'язку з аномальною температурою за останні кілька тижнів рівень захворювання на гостру кишкову інфекцію в Одеській області підвищився. Тільки за минулий тиждень кількість таких хворих становила 497 осіб, з них 334 - це діти до 14 років", - відзначила Л.Степанова.
При цьому стан водопровідної води в Одесі, згідно з інформацією санепідеміологів, відповідає усім нормам.
Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Нагадаємо, санітарно-епідеміологічна служба Києва через невідповідність санітарним нормативам закрила шість пляжів столиці.