З ініціативи фракції Блоку Петра Порошенка представники Національного антикорупційного бюро, Генеральної прокуратури, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ зустрінуться з керівниками парламентських фракцій.
Про це повідомив на погоджувальній раді парламенту голова фракції БПП Юрій Луценко, передає Українська правда.
"На цьому тижні має відбутися зустріч керівників фракцій із силовиками чотирьох відомств – Національного антикорупційного бюро, Генпрокуратури, СБУ та МВС - з тим, щоби зняти гострі питання, які накопичилися у всіх фракціях щодо діяльності силових структур", - сказав нардеп.
Читайте також: Завтра розпочне роботу міжпарламентська рада Україна-НАТО у Брюсселі
"Ми повинні зрештою поговорити у закритому режимі на гарячі теми, аби вони не вихлюпувалися у популістські і неприйнятно антидержавні заяви на вулицях", - додав Луценко.
Стареньким готують пенсійні бонуси: кому доплачуватимуть по 1038 грн
Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку
Сусіди зі світлом, а ви без: енергетики пояснили, чому деякі будинки уникають відключень
Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення
Повідомляється, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман підтримав ідею проведення такої зустрічі.