Президент України Петро Порошенко прибув до Сполучених штатів для участі в заходах у рамках семидесятої сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

Про це пише Російська служба Бі-бі-сі.

"Його виступ на загальних дебатах ГА ООН запланували на вівторок, 29 вересня", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенко порівняв сирійських "зелених чоловічків" РФ із кримськими

У рамках візиту глава держави візьме участь у роботі самітів: по прийняттю цілей сталого розвитку, з питань діяльності з підтримання миру, з питань протидії ІДІЛ і насильницькому екстремізму, також завітає на конференцію "Фонду Клінтона".

Популярні новини зараз

Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт

З ухилянтів знімуть усі обвинувачення: як зникнути зі списків ТЦК

По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть

СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому

Показати ще

Він зустрінеться з главами делегацій держав-учасниць Спільної групи з розслідування авіакатастрофи літака МН-17, експертами та політиками в Атлантичній Раді і представниками американських ділових кіл.

За час роботи генасамблеї Порошенко зустрінеться із главами держав та політичними лідерами у двосторонньому порядку та з представниками української громади в Америці.

Нагадаємо, за словами президента, основною метою його участі у заходах у рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй стане зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України, а також донесення необхідності реформування Ради Безпеки ООН в частині права "вето".