Соціальна мережа Facebook надала можливість користувачам iPhone користуватись Music Stories. Це дозволяє слухати фрагменти деяких пісень прямо зі сторінки.

Про це прес-служба компанія пише в своєму блозі.

"Music Stories - новий формат публікації постів. Поки що можна поділитися для прослуховування лише треками зі стрімінгових сервісів Apple Music і Spotify", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: У 2025 році Facebook запустить телепорт для користувачів

Мати підписку або аккаунт у них - не обов'язково. Facebook обіцяє розширити список партнерів для Music Stories.

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще

Згідно іноформації, тривалість фрагмента треку, яким можна поділитися - 30 секунд. Клікнувши на пост, можна послухати пісню повністю через відповідний сервіс, зберегти або придбати.

Послуга доступна для користувачів iOS-додатки соцмережі у всьому світі.

До введення Music Stories єдиним способом прослуховувати музику в Facebook, не залишаючи його, була вставка відео з YouTube.