Школяр Вадим Болдурат із зарорізького містечка Пологи створив серію анімаційних фільмів з пластиліну. Серед них - соціальний ролик "Обережно, гриби", який використовують рятувальники для попередження людей про небезпеку отруєння грибами. Про це пише ZаБор.

Юний мультиплікатор отримав диплом та статуетку срібного орла Олександрівської премії копію історичного артефакту "Вознесенського скарбу" у номінації "Добра справа".

Після закінчення школи Вадим планує вступити до вищого навчального закладу та отримати професію ветеринара, адже головними героями його мультфільмів найчастіше є тварини, яких він дуже любить.

Читайте також: Українські аніматори створили пластилінові мультики для дітей (відео)

Незважаючи на те, що майбутня професія не пов'язана з мультиплікацією, хлопець не залишить своє хобі і буде продовжувати створювати серію профілактичних роликів на тематику безпечної життєдіяльності.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно

ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується

Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться

Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам

Показати ще