Переможницю минулорічного "Євробачення" співачку Джамалу не пустили на червону доріжку.
Про це написав у Facebook її PR-директор Денис Козловський.
Козловський вкрай обурений тим, що співачку не пропустили на червону доріжку. У минулому році в Швеції Манс Зелмерлев зустрічав на доріжці всі делегації. "Такий регламент нашого конкурсу", - пояснив режисер червоної доріжки в Україні. Ми дуже поважаємо правила, тому послухалися і не пішли ", - написав Козловський.
При цьому організатори конкурсу запропонували Джамалі на відкриття прилетіти на вертольоті, щоб підняти імідж України. Однак з'ясувалося, що Київ закритий для польотів. Та й сама співачка не була в захваті від такої ідеї.
З'явилися проблеми і під час проїзду: "Звичайно, на церемонію ми поїхали на машині. 20 хвилин нас не пускали - кордони поліції, нацгвардію, УДО охороняли вхід від Джамали, дивилися на нас, вибачалися але пропустити не могли. Не було ні плану проїзду, ні регламенту, ні протоколу, простий інструкції… нічого ".
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше
Крім того, виникли проблеми з бейджами. Вони не працювали.
Не сподобалася Козловському також організація церемонії в КВЦ Парковий: не було моніторів, виступаючі не могли нормально пробратися на сцену.
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що "Євробачення" в Україні стало одним з найдорожчих в світі. На нього витратили 30 млн доларів - без чверті 1 млрд гривень. Правда чи окупиться воно, ще не відомо, оскільки запустити міжнародну рекламу організатори не встигли.