Дружина начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Андрія Морару, якого нещодавно затримали за хабар у 20 тисяч доларів, володіє Bitcoin на суму 58 мільйонів гривень.

Ця інформація була виявлена ​​у його декларації.

У будинку Морара знайшли коштовності вартістю близько 3 мільйонів гривень. Раніше, 2018 року, його вже затримували за хабар у 10 тисяч доларів, але тоді суд виправдав його через помилки слідчих.

Затримання Андрія Морару / фото: ДБР

Морару, починаючи з 2014 року, декларував небагато майна. Однак після 2018 року з його звітів зникло майно у Білгород-Дністровському районі Одеської області.

Популярні новини зараз

Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози

Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів

Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми

Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі

Показати ще

2020 року він подав нову декларацію, не вказавши місце роботи та зарплату дружини, Ганни Морару, що означає, що вона офіційно безробітна. Незважаючи на це, 5 травня його дружина задекларувала 37 Bitcoin на суму 57,7 мільйона гривень, а також 100 тисяч євро та 200 тисяч доларів готівкою.

Майно дружини Андрія Морару / фото: скриншот Єдиного реєстру декларацій

Майно дружини Андрія Морару / фото: скриншот Єдиного реєстру декларацій

Також у декларації зазначено, що його дружина Ганна володіє годинником Rolex за 550 тисяч гривень, каблучкою Cartier за 438 тисяч гривень та браслетом Cartier за 2 мільйони гривень. При цьому річна зарплата самого Морара склала лише 345 тисяч гривень.

Майно дружини Андрія Морару / фото: скриншот Єдиного реєстру декларацій

Багато майна було оформлено на матір чиновника, Наталію Морару. Наприклад, підприємство "Салвейв" в Одесі, з капіталом 3,4 мільйона гривень, і частка в одеському ТОВ "Сергіївська", що займається роздрібною торгівлею напоями.

Нагадаємо, на зріст депутат райради Олександр Кизляр володіє казковим багатством: катається по світу і любить дорогі автомобілі з російською музикою

Раніше ми писали про те, що у екс-заступника голови митниці Черкаського у Дубаї знайшли житло: ціна – десятки мільйонів доларів

Крім того, Знай.ua повідомляв, тенденції на відновлення - за "відкат"? Чиновників КМДА та Київекспертизи запідозрили у розкраданні бюджетних коштів