Про це пише видання Лента.юа. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Наразі йдеться про компанію «Веолія», відому також як «Альтфатер», яка входитиме до французько-німецького концерну «ВЕОЛІЯ УМВЕЛЬТСЕРВІС ГМБХ» з активами, вартість яких перевищує 63 млрд дол.

Компанія позиціонує собі як світовий лідер, який надає широкий спектр рішень, пов'язаних з управлінням відходами, водою та енергетикою. В Україні договори на обслуговування з «Веолією» підписано мерами Києва, Хмельницького, Тернополя, Чернівців.

При цьому, після анексії Криму, незважаючи на жорсткі економічні санкції, запроваджені провідними європейськими державами, «Альтфатер-Крим» фактично визнала окупантів та перереєструвалася в російських базах, за тією ж адресою на вулиці Блюхера, на тій же базі, що й легальне українське підприємство.

«Засновниками» виступили Азанова Яна Геннадіївна та ТОВ «Меридіан Ферро», дислоковані в Москві, там же, де й дочірнє підприємство корпорації Veolia у РФ «Веолія Схід». При цьому "Веолія Схід" є так званою "прокладкою" для дочірньої фірми ТОВ "Нева Енергія", яка заробила на державному підряді в Санкт-Петербурзі 624,5 мільйона рублів, провівши 687 тендерів.

Популярні новини зараз

Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока"

Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася

Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний"

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Показати ще

Під час російсько-української війни, позиція компанії лишилась підло незмінною: на третьому місяці геноциду українського народу, «Веолія» зробила цинічну заяву, що продовжує працювати в РФ, яку низка країн визнала країною -терористом, у штатному режимі.

Однак, ані потужна підтримка анексії Криму, ані продовження роботи в РФ, яка пятий місяць веде криваву війну не стали підставою для перегляду та розірвання таких договорів. Ба більше, 23-го червня цього року, коли Київ ароматизував звалищами сміття, а кожен житель ховався від ворожих ракет, компанія навіть отримала почесну грамоту від Віталія Кичка.

Тому наразі постає питання до Віталія Кличка (Київ), О.С. Симчишина (Хмельницьк), С.В. Надала (Тернопіль), Р.В. Кличука (Чернівці) це така неуважність до контрагентів чи то спланована акція: спонсорувати коштами платників податків диверсантів, які надають потужну підтримку анексії Криму та оплачують виробництво танків, які їздять нашими вулицями та граючись переїжджають наших громадян.