В наявної інформації, звільнення Голови Фонду держмайна України Дмитра Сенниченка та його першого заступника Дениса Кудіна відкрило частину плану кадрової ротації в органах влади.

Про це повідомляє видання "Вісті".

Вони обидва можуть бути відповідальні за провальну приватизацію заводу «Більшовик», де сума в $54 млн від фірми-переможця, пов'язаної з UFuture бізнесмена Хмельницького, за твердженням експертів, є набагато меншою, ніж ринкова вартість земельної ділянки під підприємством - $135 млн доларів. Однак, не дивлячись на це, Кудіна висунули на підвищення, а його начальницею стане новий міністр економіки Юлія Свириденко.

Як свідчить інформація з телеграм-каналів, її головне завдання-побудувати піраміду по "скруткам" ПДВ в сільгосп сфері, збільшити їх обсяги в секторі енергетики і тіньове фінансування партії та окремих представників еліти. При цьому Свириденко поставили жорсткий дедлайн-забезпечити значне збільшення доходів від» скручування " ПДВ за півроку. В іншому випадку її чекає відставка.

Повідомляється, що саме "скручування" призвели до плачевного становища з запасами вугілля на складах, а в подальшому ситуація може погіршуватися і привести в тому числі до віялових відключень світла.