У Львові по вулиці Некрасова буд.57 розірвалася граната типу Ф-1, внаслідок чого загинув мешканець квартири. Як виявилося, покійному було 54 роки, особу поки що встановити не вдалося.

Суттєво постраждала із 45-річна жінка: її одразу ж госпіталізували в міську лікарню швидкої допомоги з осколковими ранами та травмою правого стегна і грудної клітки.

Офіційна версія

"У квартирі, на першому поверсі багатоповерхівки, ми виявили труп чоловіка 1963-го року народження, а також жінку з наявними тілесними ушкодженнями у вигляді осколкових поранень. Її госпіталізували. Загиблий не мав офіційного місця праці, підробляв таксистом, а у 1992 році звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання", –прокоментував очільник відділу поліції Роман Макогон.

Колишня дружина стверджує: у чоловіка, який загинув, був цироз печінки і за декілька днів до вибуху перебував у лікарні.

Згодом Аварійна служба Личаківського району обстежила будинок і не виявила загроз для його мешканців. На даний час павоохоронці встановлюють причину вибуху гранати та усі обставини події.

Популярні новини зараз

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці

Зміни у тарифах: мобільний оператор Lifecell зробив важливе оголошення

Українці отримають кошти на оздоровлення: названо необхідну умову

Показати ще

Дивіться: вибух гранати у нічному клубі

Як повідомляв портал "Знай.ua", для того щоб зупинити можливий вибух, через використання неякісного обладнання, частково блокували роботу однієї з українських АЕС співробітники СБУта дирекція "Енергоатому". Небезпечна ситуація могла виникнути на "Южно-Українській АЕС": оперативники спецслужби встановили, що посадові особи підприємства створили умови для виникнення аварії техногенного характеру. Слідство задокументувало, що чиновники свідомо закупили контрафактне електрообладнання для систем, які контролюють безпеку роботи атомної електростанції. Під час досудового розслідування правоохоронці також встановили факт поставки та встановлення силового кабелю електроживлення, використання якого не передбаченого діючими нормами, правилами і стандартами з ядерної та радіаційної безпеки.