У понеділок, 6 серпня, стало відомо, що на даний момент на державному кордоні з Польщею дуже сповільнений рух транспортних засобів через пункт пропуску (ПП) "Шегині" у Львівській області. Про це інформує прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
Як стверджують дані прикордонників, пункт пропуску частково залишився без електроенергії у зв'язку з виходом з ладу трансформаторної підстанції. В результаті цієї аварії оформлення документів проходить більш повільно, ніж у штатному режимі.
При цьому Держприкордонслужба просить врахувати цю інформацію тим, хто бажає перетнути кордон з Польщею у Львівській області.
Варто уточнити, що станом на 12 ранку до ПП "Шегині" у черзі на оформлення перебувало 130 транспортних засобів.
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Так, для прикладу були взяті країни-учасниці ЄС – Польща, Литва і Німеччина. Саме з цих країн в Україну найчастіше завозять "евробляхи". Першим, на що потрібно звернути увагу, є умови, при яких людина звільняється від таких виплат як: мито, ПДВ, акциз (у Польщі має бути сплачений у будь-якому випадку). Автомобіль ввозиться приватною особою, яка є громадянином Євросоюзу. Автомобіль не є "новим" (автомобілю більше 6 місяців, а пробіг перевищує 6000 км). Ввезений автомобіль зареєстрований у країні-учасниці Євросоюзу.
Нагадаємо, що іммігранти, які тимчасово працюють в Польщі, в першому кварталі 2018 року вислали додому 3,4 млрд злотих (понад $920 млн).
Як повідомляв портал Знай.uа, нові правила для "евроблях" розорять українців. До парламенту внесено скандальний проект закону, який стосується імпортних автомобілів.
Також портал Знай.uа писав, що фінансові установи Польщі просто воюють за українців, яким пропонують безліч послуг, а деякі працівники навіть вчать українську мову.