Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками скасувала розпорядження про тимчасову заборону болгарської вакцини проти туберкульозу (БЦЖ), яку було видано раніше, після смерті дитини.

Цю інформацію оприлюднили у прес-службі МОЗ України.

"Сьогодні Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками скасувала раніше видане розпорядження про тимчасову заборону вакцини БЦЖ. Відповідне розпорядження про скасування № 1899-1.1.1/4.0/17-18 опубліковано на офіційному сайті Держлікслужби", - повідомили у відомстві.

Повідомляється, що рішення про відкликання заборони прийнято "на підставі висновків групи оперативного реагування на несприятливу подію, що підтверджує відсутність зв'язку між летальним результатом в Сумській області та застосуванням вакцини".

У Міністерстві додали, що болгарська вакцина, яку застосовують Україні, якісна і безпечна, перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Популярні новини зараз

ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею"

Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу

Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", підступна кір додала українцям ще більше проблем. На минулому тижні ще близько восьми сотень людей заразилися вірусом. Медики знову зафіксували смертельний випадок, жертвою якого стала дитина.

Про це повідомив на брифінгу заступник генерального директора з інфекційних хвороб Центру громадського здоров'я Моз України Віктор Ляшко.

Також портал повідомляв про те, що страшний вірус, який масово косить українців вже кілька тижнів поспіль, набув небувалих масштабів у всій Європі. Медики б'ють на сполох: рівень захворюваності на кір зріс більше, ніж у три рази.

Так, за інформацією Європейського центру по контролю і профілактиці захворювань, з 1 січня 2017 року найбільше випадків кору зареєстрували в таких європейських країнах як Румунія – 10, 623 тис. чоловік, Італія – 4, 991 тис., а також Греції – 1,463 тис. осіб і Німеччини – 926 осіб.