Народний депутат Надія Савченко подаватиме апеляцію на рішення суду про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Про це заявив у коментарі журналістам її адвокат Віктор Чевгуз після судового засідання,

"Звичайно, що вона напише коротку апеляцію", - сказав Чевгуз.

Він зазначив, що зробив юридичне обгрунтування про те, що рішення суду не відповідає ані матеріалам справи, ані об'єктивній дійсності.

"Ви помітили, що суддя погодився з нами в тому, що вона затримана була незаконно... Але він погодився з прокурором, що доведена вина і ризики обгрунтовані. Тому він її звільнив з-під варти і взяв під варту. Двома реченнями", - сказав адвокат Савченко.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

За його словами, "з Надією розправились за ту позицію, яку вона зайняла".

Варто відзначити, що російським журналістам представник луганських бойовиків на переговорах у Мінську Владислав Дейнего розповів, що так звана "ЛНР" може надати Надії Савченко "політичний притулок".

Представник сепаратистів заявив, що Савченко не координувала свої дії з бойовиками.

"Якщо над Савченко нависне загроза позбутися волі, вона може звернутися до "ЛНР" за політичним притулком. Ми обіцяємо розглянути це питання", – зазначив Дейнего.

22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання та арешт Савченко. Її підозрюють в організації держперевороту в Україні. ГПУ стверджує, що у слідства є незаперечні докази того, що нардеп особисто планувала терористичний акт в залі парламенту. Відразу після ухвалення рішення в парламенті Савченко затримали прямо в Раді.

Нагадаємо, раніше Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.

Всі три подання Генпрокуратури були визнані законними і мотивованими. Після рішення комітету рішення щодо долі Савченко повинна прийняти Верховна Рада. Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко і депутат Надія Савченко зчепилися в словесній перепалці під час засідання комітету Верховної Ради.

Генпрокурор у заключному слові перед голосуванням заявив, що Савченко вийшла з російської в'язниці "нашпигована пропагандою". У відповідь Савченко звинуватила його у злочинах на Майдані.

Суд ухвалив для Надії Савченко два місяці без права внесення застави.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Савченко порівняла російське та українське СІЗО.