Володимир Косульников, головний тиловик управлення ФСБ по Івановській області, був арештований в Москві Військовим судом. Як відомо, його звинувачують в отриманні відкатів з контрактів.
Цю інформацію повідомила газета "Комерсант" у четвер, 5 квітня.
Як повідомляють слідчі, офіцер вимагав 1,6 мільйона рублів в якості хабара від представників компанії "Спецгарантстрой". Ця сума дорівнює десяти відсоткам від вартості трьох контрактів на реконструкцію будівлі військово-спортивного комплексу ФСБ.
Як заявляє видання, з документації тендеру випливає, що крім звичайних робіт, таких як заміна плитки, сходів та дверей, від "Спецгантстроя" вимагали дещо незвичайне. Наприклад, в душові компанія повинна була встановити чотири компактних унітази "Комфорт".
Косульников був затриманий своїми ж колегами з управління власної безпеки ФСБ при отриманні від комерсанта 1,02 мільйона рублів. Фігурант визнав свою провину, його відправили в СІЗО до 13 травня.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на території анексованого Криму, в Свердловській області РФ і Омську цілий ряд обшуків влаштувала ФСБ. Причиною називають спробу передачі іноземцям секретних військових карт.
"Де саме служать або працюють затримані - це троє росіян і один громадянин України, незрозуміло. Спецслужбам якої країни вони мали намір передати секретні документи, також не уточнюється", - коментують наближені до Свердовському управління спецслужб.
Також портал повідомляв про те, що мссенджер Telegram повідомив Роскомнагляд про неможливість виконати вимоги ФСБ про надання ключів для дешифрування повідомлень користувачів.
"20 березня Роскомнагляд повідомив месенджер про невиконання вимоги передати ключі шифрування ФСБ і поставив дедлайн 15 днів. Вони закінчуються 4 квітня, тобто післязавтра. Telegram прийняв рішення знову опуститися і пояснити чиновникам, що зазначені вимоги в принципі нездійсненні", - написав у своєму Telegram-каналі Павло Чиков, керівник правозахисної групи "Агора", яка представляє месенджер в судах.