Військовослужбовець-контрактник загинув від вогнепального поранення в одній із частин Рівненського гарнізону.

Трагічна смерть військового

Як засвідчили на основному ресурсі оперативного командування, інцидент стався сьогодні, 4 травня. Ймовірною причиною називають необережне поводження зі зброєю:

"В одній з частин Рівненського гарнізону військовослужбовець військової служби за контрактом під час необережного поводження зі зброєю отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом командуванням військової частини призначено службове розслідування, результати якого будуть оприлюднені. У командуванні зазначили, що військовослужбовець характеризувався з позитивної сторони, причин для того, аби вчинити суїцид нібито не було.

Популярні новини зараз

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Статистика невтішна – самогубства не припиняються

Більшість військових психологів сходяться на думці, що як у цивільному, так і у військовому житті самогубства найчастіше скоюють незахищені верстви населення. Тобто, якщо чоловік не вирішив усі проблеми вдома, або у нього вже була травма, то бойові дії і небезпека життю може стати каталізатором.

Приблизний соціальний портрет такої людини: вік – 30-45 років, середня або середня спеціальна освіта, постійно проживає у сільській місцевості, як правило, не має постійного місця роботи, неодружений або розлучений, виховувався у неповній неблагополучній сім’ї.

Заходи безпеки

Якщо говорити про групи ризику серед чинних військових, то, найперше це ті підрозділи, де командир не може впоратися зі своїми менеджерськими функціями, але причина суїциду - це завжди сукупність факторів.

Ще одна група ризику - ті, хто довго перебуває на ротації. Відомо, що боєць, який перебуває на лінії фронту більше 45 діб, втрачає ефективність і більш схильний до стресу та психічних розладів.

Дивіться: 80% випадків самогубств серед військових — через розлади в родині — ЗСУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", співробітники Горностаївського районного відділу поліції не пов'язують смерть свого начальника підполковника Руслана Бабича з його службовими обов'язками. За словами головного консультанта начальника облуправління Нацполіції в Херсонській області Олени Ренкас, яка була знайома з Бабичем та його дружиною, начальник райвідділу не був схильний до крайнощів.