В Україні сьогодні, 19 травня, відзначається День Європи – у Києві та інших містах країни пройдуть різні заходи, присвячені святу.
На державному рівні це свято було засновано в 2003 році – його відзначають кожну третю суботу травня після прийняття Україною стратегічного курсу на євроінтеграцію.
Відзначати свято до 25 травня — лекціями, фестивалями і конкурсами. Головне святкування відбудеться на Контрактовій площі, де пройде концерт, а всі охочі зможуть взяти участь у велопробігу центральними вулицями міста.
Знай.ua нагадує, що 17 травня 2018 року у всьому світі відзначають День вишиванки. Традиційно в цей день люди на один день відмовляються від повсякденного одягу й одягають вишиті сорочки. Дата свята щороку інша - прийнято відзначати його щорічно в кожен третій четвер травня. Знай.ua зібрав для читачів найкращі привітання з Днем вишиванки у віршах і листівках.
Привітання з Днем вишиванки у віршах
Одягну я зранку
Білу вишиванку,
Заплету у косу
Я Червоний мак,
Вмиюся росою
З зілля на світанку
І піду міжду люди так.
Хай Усі навколо
День новий стрічають,
Хай співають гучно
Радісних пісень,
Бо сьогодні свято
(Українці знають!),
Й весело святкують
Вишиванки День !!!
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Також нагадуємо, що українці у вишиванках вразили канадців несподіваним виконанням колядки. 20 чоловіків заспівали посеред торгового центру в місті Едмонтон.
Відповідне відео з'явилося на каналі в YouTube.
Український чоловічий хор виконав різдвяну пісню "Добрий вечір тобі, пане господарю".
Спершу співаки звернулися до краян з різдвяним привітанням, після чого почали колядувати.
"Наші брати і сестри, розкидані по всьому світу, ми передаємо ці різдвяні вітання від Українського чоловічого хору з далекого канадського міста Едмонтон",– привітав українців артист.
Співати почали двоє чоловіків, до них постійно підходили і інші учасники, які підходили до звичайних куртках і нагадували простих відвідувачів ТЦ. Потім скидали верхній одяг, і в вишиванкх приєднувалися до хору.