В одному зі столичних супермаркетів просто на очах в охоронців група неадекватних осіб зламали відвідувачу щелепу.

Кадри з місця інциденту днями з'явилися на сторінці "Київ оперативний" у Facebook. Автори ролику звернулися із проханням до всіх, хто можливо впізнав нападників – подати будь-яку інформацію, аби допомогти розслідуванню.

Напад у супермаркеті

Свідком шокуючого випадку став Віктор Гончарук. Він припускає, що охорона зовсім не компетентна у питаннях безпеки, тому що набирають їх в магазини традиційно – "за оголошенням" і жодного інструктажу не надають.

"Знайомтесь це Евгеній Охріменко. Хлопчина з дружиною учора 08.06.2018 в 23.30 прийшли в "Сільпо", яке знаходиться біля метро "Лук'янівка" купити продукти. Поки вона ходила, він присів після робочого дня. На вході у Жені запитали цигарку. Він не курящий. Тому відповів, що немає. На що отримав фразу "Так пошукай!" Він не малий, фізично витривалий хлопець. Тому в суперечці все згасло на декількох фразах. І от бики відчули себе приниженими. Підло напали на сидячого хлопця. Результат - зламана щелепа. Охорона Супермаркету "Сільпо" просто профі у реакції припинення протиправних дій і владнанні конфлікту", - прокоментував він.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

Дивіться: побоїще у супермаркеті Києва

Кримінальна відповідальність

Такі вчинки, як відомо, караються Кримінальним кодексом України суворо, але тільки у тому випадку, якщо поліція спрацює вчасно. Як буде із постраждалим у київському супермаркеті, поки невідомо.

За ступенем тяжкості розрізняють три види тілесних ушкоджень: тяжкі тілесні ушкодження; тілесні ушкодження середньої тяжкості; легкі тілесні ушкодження. Відповідальність за умисне легке тілесне ушкодження передбачена ст. 125 Кримінального кодексу України.

Відповідно до ст. 27 Кримінально-процесуального кодексу України нанесення легких тілесних ушкоджень належить до тієї групи злочинів, за якими кримінальну справу порушують не інакше як за скаргою потерпілого, котрий під час судового процесу сам (а не прокурор замість нього) підтримує звинувачення.

Лише у випадках, коли справа щодо нанесення легких тілесних ушкоджень має особливе громадське значення, а також у виняткових випадках, коли потерпілий у такій справі через свій безпорадний стан чи з інших причин не може захистити свої законні інтереси, прокурор порушує справу і за відсутності скарги потерпілого.

Дивіться: Відповідальність за нанесення легких тілесних ушкоджень

Як повідомляв портал "Знай.ua", у вівторок увечері, 12 червня, в Києві сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода: біля станції метро Поштова площа на Набережно-Хрещатицькій чоловік вирішив не йти до підземного переходу, а перебігти пожвавлену дорогу, сподіваючись на авось.