Стало відомо, що в американському штаті Техас практично відразу після зльоту зазнав аварії пасажирський літак. Відомо, що на його борту перебували 13 осіб.

Влада округу Бернет, де сталася аварія, повідомили, що в результаті події постраждали щонайменше вісім людей, але ніхто не загинув. Всі поранені були госпіталізовані. Одному з потерпілих, який отримав серйозні опіки, потрібна евакуація на вертольоті.

Зараз на місці аварії працюють фахівці Міністерства громадської безпеки штату Техас і Федерального управління цивільної авіації США. Причини аварії встановлюються.

Знай.uа нагадує, що дослідники Американського коледжу торакальних лікарів назвали місця, які є найбільш безпечними для людей. А також оптимальні місця для подорожі з дітьми. Вчені впевнені, що найнебезпечніше місце – біля вікна.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Для того, щоб сидіти на найбільш безпечному місці для здоров'я, варто вибирати місце біля проходу. Воно дозволить спокійно вставати і потягатись. При цьому ви не будете турбувати інших пасажирів.

Медики наполягають, що під час польоту кожні півгодини треба вставати і ходити по салону.

Нагадуємо, український транспортний літак Ан-26 здійснив вимушену посадку на півночі Єгипту.

Про це повідомляє газета Al Ahram.

Повітряне судно приземлилося приблизно в 50 кілометрах від міста Ель-Аламейн. За попередніми даними, причиною вимушеної посадки стала технічна несправність.

Також нагадаємо, державіаслужба провела позапланові перевірки у літаках українських авіаперевізників. За підсумком було виявлено 13 критичних нестачі в літаках українських авіакомпаній. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Інспекції проводилися в період з 24 травня по 13 липня 2018 року. Всього Державіаслужбою було проведено 28 позапланових перевірок, у ході яких зафіксовано 13 критичних недоліків і майже сотня меншої тяжкості.