У Чернівецькій області лікар-педіатр районної лікарні зневажливо поставився до своєї роботи і встановив неправильний діагноз дворічній дитині.

Про це повідомили в місцевій прокуратурі.

Відомо, що медпрацівника залучають до кримінальної відповідальності за фактом неналежного виконання своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

лікарі

"Слідством встановлено, що в Кельменецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини звернулась місцева жителька районного центру, яка скаржилася, що у дворічного сина блювання, в'ялість, сонливість і нежить. Після огляду хворого, він був госпіталізований з попереднім діагнозом ГРВІ та гострий бронхіт, було призначено медикаментозне лікування". йдеться в повідомленні

Популярні новини зараз

У коханні чекають справжні випробування: яким знакам зодіаку краще забути про стосунки

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Показати ще

Незабаром стан хлопчика погіршився. На наступний день його доставили в лікарню, де лікарі поставили правильний діагноз - синдром Рея. На жаль, дитину так і не вдалося врятувати - через місяць вона померла.

За твердженням обвинувачення, педіатр під час огляду і лікування хворого проявив недбалість, не вжив ніяких заходів для правильного встановлення діагнозу, не провів додаткових методів обстеження.

Швидка допомога в Україні

Нагадаємо, що вегетосудинна дистонія, авітаміноз, дисбактеріоз - українцям часто приписують подібні діагнози. Проте часто трапляється так, що за симптомами, які пов'язують з такими хворобами, може критися щось зовсім інше.

Зокрема, справа може полягати у анемії, депресії, тривозі, заявляє терапевт Тетяна Анікєєва.

Нещодавно киянка Вікторія Кулик звернулася до лікаря, тому що часто відчувала втому, сонливість і нездужання. Діагноз медика був авітаміноз. Жінка пропила визначені ліки, але стан здоров'я не покращився.

Раніше портал "Знай.uа", повідомляв, що українці це роблять століттями, але Супрун навчила по-своєму: недостатньо ефективно.

Також портал "Знай.uа" писав, що Супрун поділилася власним досвідом боротьби з інформаційними бульбашками.