Рятувальники розбирають дах будівлі в монастирському комплексі Киево-Печерської лаври, де сталося загоряння.
Про це повідомляє "112".
Рятувальники вже знімають дах будинку, щоб дістатися до осередку загорання на другому поверсі. За попередніми даними, пожежа виникла в лабораторному комплексі, де велися реставраційні роботи.
"Рятувальників довелося вивести назовні, тому що стався частковий обвал дерев'яного перекриття між другим поверхом і дахом будинку", - заявила Світлана Водолага, речник столичного управління Держнс.
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Доплати за стаж у 2025 році: хто з пенсіонерів потрапив до "списків" на підвищення
Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
Пожежа триває вже три години і охопила понад 200 квадратних метрів. Вогонь продовжує поширюватися. Вже вигорів майже весь другий поверх.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пресс-секретар Міністерства культури Юлія Даценко розповіла, що в ході ревізії Києво-Печерської лаври виявили недостачу майна. Зокрема, під час перепису майна експертам не вдалося знайти вісім ікон, дерев'яну чашу та хрест.
У свою чергу представник московських попів архієпископ Климент заявив, що не існує жодного документа, який би офіційно засвідчив наявність у Мінкульту претензій до керівництва Києво-Печерської лаври з-за зникнення релігійний цінностей.
Як повідомляв портал "Знай.uа", предстоятель Православної церкви митрополит Епіфаній розповів, що в країні продовжить своє існування РПЦ."Архієрей або священик з громадою повинні визначитися. Якщо вони на загальних зборах вирішують, що хочуть добровільно приєднатися до новоствореної ПЦУ, відповідно звертаються до нас, і ми приймаємо їх у нашу структуру єдиної ПЦУ", — говорить митрополит.
"Знай.uа" писав, що релігійна громада Української православної церкви Московського патріархату в Миколаївській області перейшла в Православну церкву України.
ЗМІ відзначають, що Тімірязєвка стала першопрохідцем на півдні України. Напередодні стало відомо про перехід у Православну церкву України громади Свято-Миколаївського храму УПЦ МП села Ворсовка Малинського району Житомирської області.