50 людей отруїлися шаурмою в місті Ізмаїл на Одещині. Про це повідомляє "УНН" із посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій.
Вчора, 20 липня, до лікарні Ізмаїла з попереднім діагнозом – харчова токсична інфекція було госпіталізовано пів сотні людей, серед яких 13 дітей.
За наявною інформацією, всі вони отруїлися шаурмою в закладі швидкого харчування First Food.
Потерпілі мають середній та легкий ступінь важкості отруєння.
Санепідслужба здійснює комплекс протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів.
Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
Мобілізація з 1 січня: хто з чоловіків втратить бронь
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Нагадаємо усі версії вбивства Павла Шеремета
Те, що сьогодні сталося рано вранці прямо в центрі Києва, де була підірваний автомобіль ведучого радіо "Вести" і одного з керівників сайту "Українська правда" Павла Шеремета, форменим чином сколихнула українське суспільство. Портал "Знай" спробував дізнатися можливі причини жорстокого вбивства журналіста.
Професійна діяльність
Відразу ж після шокуючого звістки головний редактор "Української Правди" Севгіль Мусаєва-Боровик (в цьому мережевому виданні Шеремет працював останні п'ять років) заявила, що за журналістом велося стеження, а вбивство Павла Шеремета пов'язане з його професійною діяльністю. Правда, професор кафедри кримінального процесу і криміналістики Академії адвокатури України Віктор Бояров сумнівається в цій версії: мовляв, часи тепер не ті.