Індійський художник творить з паперу мініатюрні чудеса. Він віртуозно вирізує їх ножицями і гострим ножем - там, куди ножицям не добратися.
Про це пише "Знай" з посиланням на boredpanda.
"Це мистецтво змусило мене відчувати себе більш прив'язаним до роботи. Я відчував "життя" в них. Спочатку це було тільки як хобі, але натхнення моїми близькими та друзями спонукало переглянути це заняття і перетворити його в професію", - каже художник.
"Мої твори засновані на повсякденних аспектах життя. Складні завдання мотивують мене. У мене є припущення про те, як це могло б виглядати. Тому цікавість бере гору і я починаю створювати шедеври з паперу", - додає Parth Kothekar.
Читайте також: Дизайнер створив стіл з глибини морів (фото)
У це неможливо повірити: вчені розшифрували останнє пророцтво Ванги на 2026 рік
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
"Потрібно мати не тільки неабиякий талант, а й неймовірну точність рухів і акуратність, щоб вирізати з паперу силуети тварин, людей і міфічних істот, які вміщаються на кінчиках пальців", - пишуть справжні цінителі мистецтва в соцмережах.