Луана Кінгісеппа (Луку), підозрюваного у викраденні та вбивстві львів'янина Тараса Познякова, тепер шукатимуть і в Росії.
Як повідомляють "Вести", ним та його дружиною Іриною цікавиться ФСБ за скоєння особливо тяжкого злочину. Ірина приїздила до чоловіка в Закарпаття, коли він був у підрозділі "Правого сектора" "Сонечко".
Є інформація, що Кінгисепп уже двічі змінював зовнішність, аби збити зі сліду правоохоронців.
Читайте також: Тіло Познякова шукають у Києво-Святошинському районі
Нагадаємо, Тарас Позняков виїхав зі Львова на своєму авто в квітні, взявши через сервіс BlaBlaCar двох попутників. Після цього молодого чоловіка більше ніхто не бачив, а його машину через деякий час знайшли в Києві зі слідами крові в салоні.
Шукайте житло у селі на зиму: українців закликали не зволікати
Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення
З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час
Економіка тріщить по швам: українців чекає небувале подорожчання товарів та послуг - гаманці не витримають
Одного зі злочинців, підозрюваних у скоєнні злочину, Дмитра Голуба (Тоф), недавно затримали. Зараз він дає свідчення.