Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що новій поліції зараз довіряють 44% українців. Такі дані він навів під час заходів з нагоди випуску офіцерів Національної академії внутрішніх справ, інформує "Преса України".
"Близько 44% населення довіряють новій поліції і, значить, автоматично довіряють вам", - заявив міністр МВС під час виступу.
Читайте також: Депутати набили одне одному пики через "погляди на управління"
"Реформа того, що в головах у цих офіцерів, у цих нових поліцейських, які вийдуть на вулицю і приступлять до своєї служби", - додав Аваков.
На урочистих заходах також була присутня керівник Національної поліції України Хатія Деконоідзе.
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
"Ми дуже багато говоримо з вами про подальші кроки. Я вам скажу, що наша єдина трансформація - це ментальна трансформація, і я сподіваюся, що ви вже прийдете в нашу поліцію, цю трансформацію пройшовши ", - сказала вона.
Нагадаємо, раніше Аваков оголосив про початок другого етапу реформи МВС. На Київщині вже почали шукати нових дільничних і слідчих.