В Криму водій дорогого позашляховика вирішив зустріти Новий Рік в річці Салгир.
В мережі висміяли фото, на якому дорогий Рендж Ровер модного кольору "шампань" стоїть посеред річки, майже до половини подружений у воду. Користувачі соціальних мереж припустили, що таким чином мешканець Сімферополя вирішив зустріти Новий Рік.
Читати також: В Криму з'явився патріотичний мур "Раша гі*но"
Повідомляється, що автівку залишили фактично в центрі міста неподалік мосту. Користувачі пишуть, що заїхати в річку у цьому місці дуже важко, а виїхати звідти – неможливо. Очевидно, водієві потрібно буде потрібно викликати не лише евакуаторів, але й рятувальників, щоб забрати автівку з річки.
Станом на 15.30 автівку ще досі ніхто не евакуював з води. Також залишається невідомо, чи водій автомобіля викликав рятувальників.
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Нагадаємо, мешканців півострова Крим повідомили, що вони житимуть в режимі жорсткої енергоощадливості ще понад три місяці.